Przy pomocy Dermapenu można wykonywać szereg zabiegów na twarzy, skórze głowy, szyi, dekolcie, brzuchu, a także udach i pośladkach. Urządzenie to pozwala na skuteczną pielęgnację nawet najdelikatniejszych miejsc. Niweluje oznaki starzenia się skóry, ujędrnia, przywraca dawną witalność, pomaga w walce z trądzikiem, przebarwieniami, a także nadmierną utratą włosów i rozstępami.

W Technologii Ciała korzystamy z najnowocześniejszego rozwiązania, czyli urządzenia Dermapen 4.

Dermapen 1

Jak działa Dermapen 4?

Urządzenie Dermapen stymuluje naturalne procesy regeneracyjne. Dzięki mikronakłuciom wykonywanym na skórze pobudza komórki do regeneracji i wzmaga produkcję kolagenu. Możliwość wyboru głębokości iniekcji, w zakresie od 0,2 do 3 mm, pozwala na pełną kontrolę nad przebiegiem zabiegu.

W ciągu sekundy urządzenie wykonuje aż 1900 nakłuć. Wykorzystuje się przy tym specjalne cardridże, które zostały zaprojektowane do precyzyjnych zabiegów na skórze. W zależności od problemów skórnych i indywidualnych potrzeb dobierane jest serum w ampułce firmy Dermapen. Zabieg poprzedzony jest miejscowym znieczuleniem w kremie, dzięki temu w jego trakcie nie odczujesz bólu.

Dla uzyskania najlepszych efektów i utrwalenia ich zaleca się przeprowadzać serię 4 zabiegów co 4 tygodnie. Sam zabieg jest krótki i charakteryzuje się krótkim czasem rekonwalescencji. Całość  przeprowadzona jest w pełnej sterylizacji. Korzystamy także z podkładu gojącego z filtrem, maskujący nakłucia i chroniący przed czynnikami zewnętrznymi. W Technologii Ciała w ramach zabiegu przygotowujemy także maski pozabiegowe.

Efekty Dermapenu

Wśród efektów zabiegów z użyciem Dermapen wymienić można:

  • widoczne spłycenie zmarszczek;
  • zmniejszenie widoczności i zniwelowanie przebarwień, rozstępów oraz plam starczych na rękach, twarzy czy dekolcie,
  • redukcja blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych;
  • redukcja brzucha pociążowego;
  • ujędrnienie kolorytu skóry oraz pobudzenie jej do odnowy;
  • pogrubienie skóry, zwiększenie jej elastyczności i naturalna stymulacja produkcji kolagenu;
  • leczenie łysienia.

Dermapen 4 daje doskonałe efekty w krótkim czasie. Jest to więc rozwiązanie dla osób, którym zależy na efektywnym pozbyciu się problemów skórnych, takich jak np. trądzik i zaskórniaki.

Chcesz skorzystać z zabiegów Dermapen? Zapraszamy do gabinetu Technologia Ciała, gdzie czeka na Ciebie doświadczona kadra i najnowocześniejszy sprzęt!

Dermapen 2
Dermapen 3