Zdrowa dieta będzie skuteczna tylko wtedy, kiedy połączy się ją z odpowiednią aktywnością fizyczną. W Technologii Ciała skorzystasz z kompleksowego prowadzenia dietetycznego. Obejmuje ono nie tylko opiekę dietetyczną, ale też ćwiczenia fizyczne i rehabilitację.

Zalety prowadzenia dietetycznego w Technologii Ciała

Prawidłowe odżywianie jest niezwykle ważne. Wpływa w pozytywny sposób na Twoją wagę, stan zdrowia i samopoczucie. Ważne jest jednak to, aby zmiany w stylu życia obejmowały nie tylko kuchnię!

Współpraca z nami oprócz rozpisania diety to także ułożenie planu treningowego, który pozwala szybciej i na dłużej uzyskać założony początkowo efekt. Przykładowy plan obejmować może:

  • ćwiczenia rehabilitacyjne – doskonałe dla osób cierpiących na różne schorzenia aparatu ruchu takie jak np. ból bioder, kolan, barków czy kręgosłupa;
  • prowadzenie przez trenera personalnego;
  • ćwiczenia w kombinezonach EMS.

Kto powinien skorzystać z prowadzenia dietetycznego?

W Technologii Ciała stawiamy na kompleksowe podejście do kwestii zdrowia i dobrego samopoczucia. Kto może skorzystać z naszych usług? To oferta dla każdego, a w szczególności osób, które:

  • chcą mieć odpowiednio zbilansowaną dietę;
  • chcą we właściwy sposób łączyć odżywianie z aktywnością fizyczną i rehabilitacją,
  • chcą stosować dietę eliminacyjną;
  • budują masę mięśniową;
  • mają problemu z zaburzeniami odżywiania i metabolizmem;
  • chorują przewlekle np. na cukrzyce, insulinooporność, chorobe Hashimoto.

Współpraca z nami daje przede wszystkim motywację do działania, zarówno w obrębie sposobu żywienia, jak i wprowadzenia większej dawki ruchu. Pozwala to na szybsze uzyskanie oczekiwanych efektów i łatwiejsze przyzwyczajenie się do nowych nawyków.

Osoby, które próbują układać i prowadzić swoją dietę samodzielnie, często tracą motywację, a brak szybkich efektów działa na nie naprawdę deprawująco. Prowadzenie dietetyczne w Technologia Ciała to rozwiązanie dla każdego, kto do tematu zdrowia chce podejść całościowo! Zyskujesz nie tylko nowy wygląd, ale też lepsze zdrowie i samopoczucie.

Chcesz wprowadzić zmiany w swoim życiu? Szukasz miejsca, które pomoże Ci zadbać o dietę oraz wesprze Cię w doborze aktywności fizycznej? Umów się na wizytę w Technologii Ciała już teraz!