Funkcjonowanie i wygląd ciała i organizmu człowieka zależy od wielu złożonych mechanizmów, które na skutek naturalnego procesu starzenia lub czynników zewnętrznych mogą zostać zaburzone. W konsekwencji dochodzi do wystąpienia chorób, urazów i problemów zdrowotnych. W centrum Technologia Ciała troszczymy się o przywrócenie naszym pacjentom sprawności, poprawiamy jakość ich życia i dążymy do maksymalnego wykorzystania możliwości ich ciała i organizmu.

Zabiegi z fizykoterapii

Specjalizujemy się w fizykoterapii. Jest to dziedzina fizjoterapii, w której wykorzystywane są czynniki fizyczne i ich pozytywny wpływ na mechanizmy zachodzące w ludzkim organizmie. Zabiegi mogą mieć działania ogólnoustrojowe lub miejscowe, działać profilaktycznie lub leczniczo.

Technologia Ciała O Nas

Szeroki zakres możliwości

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem niezbędnym do wykonywania profesjonalnych zabiegów leczniczych. Oferujemy zabiegi w komorze hiperbarycznej i fitosaunie. Korzystamy z fali uderzeniowej i ultradźwięków. Nasi klienci mają możliwość skorzystania z laseroterapii wysokoenergetycznej i biostymulującej. Ponadto dysponujemy sprzętem do treningu EMS i specjalnie zaaranżowanym gabinetem do masażu.

Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie fizykoterapii i fizjoterapii ogólnie. Swoje kompetencje, umiejętności i doświadczenie mogą potwierdzić odpowiednimi certyfikatami i dyplomami. Nieustannie się szkolimy i doskonalimy, aby zapewnić naszym pacjentom najlepszą opiekę i zaproponować najskuteczniejsze terapie.